Convest Company

📍 Școli de șoferi în Brașov

Convest Company

6.8

Convest Company din Brașov este o școală de șoferi specializată în pregătirea candidaților pentru obținerea permisului auto și moto. Accentul pus pe siguranță, alături de explicații clare și structurate, contribuie la o experiență formativă eficientă. Mulți absolvenți au apreciat profesionalismul instructorilor și atenția acordată fiecărui cursant.

Experiența cursanților variază, dar calitatea instruirii este deseori menționată ca un punct forte. Cursurile sunt concepute pentru a oferi o bază solidă în regulile de circulație și tehnici de conducere, oferind, de asemenea, o atenție sporită asupra încrederii în sine și pregătirea temeinică pentru examene.

Caracteristici și servicii ale Convest Company

Plăți
  • Carduri de credit
  • Carduri de debit
  • Plăți mobile prin NFC

Convest Company este în poziția 19 din 33 în școli de șoferi în Brașov

Recenzii clienți

★★★★★
★★★★★

Convest Company are un rating de 4.2 din 5 bazat pe 225 recenzii pe Google

Andreea Denisa

cea mai proasta școala , m au mâncat de bani și atât, nu m a învățat nimeni nimic, sala am luat o din prima , traseul nici din a 3 a încercare nu l am luat , instructorii nu au răbdare , urlă , se enervează , uită de ore , foarte dezamăgită ! fugiți de așa ceva !

Andreea Denisa ☆ 1/5
Elena Simionescu

Am avut o experiență excelentă la școala moto Convest! De la prima oră până la examen, totul a fost profesionist, clar și foarte bine organizat. Instructorii pun accent pe siguranță, tehnică corectă și încredere în propriile abilități, iar asta face toată diferența. Recomand cu toată încrederea această școală tuturor celor care vor să obțină permisul moto într-un mod serios și plăcut! Adrian, mulțumesc pentru tot ce mi-ai explicat în detaliu și pentru că ai făcut lucrurile să pară simple, chiar și când nu erau. Cătălin, apreciez enorm calmul tău și modul în care ai știut să-mi crești încrederea atunci când aveam nevoie. Datorită vouă am luat permisul astăzi! mă simt pregătita cu adevărat să merg pe motor. Mulțumesc pentru tot!

Elena Simionescu ☆ 5/5
Aura Zaharia

Recomand cu toată încrederea pe domnul instructor Goicea Ovidiu. Pe tot parcursul școlii de șoferi a dat dovadă de profesionalism, seriozitate și multă răbdare. Explică foarte bine regulile de circulație și manevrele, se asigură că înțelegi fiecare detaliu și te pregătește temeinic pentru examen. Mulțumită îndrumării sale, am obținut permisul 🚗

Aura Zaharia ☆ 5/5
adelina morosanu

Am terminat scoala de moto la convest si am luat examenele foarte usor! Cei mai faini instructori, foarte draguti si rabdatori si chiar se ocupa de fiecare. Recomand 100%

adelina morosanu ☆ 5/5
Cătălin Hirju

O experiență unică . Recomand cu toată încrederea pe domnul Cătălin Mărginean ca și instructor pentru școala moto . Foarte serios , răbdător , înțelegător, explică foarte bine și are o răbdare enormă cu persoanele nefamiliarizate cu acest domeniu . O experiență frumoasă cu domul instructor pe toată perioada școlii

Cătălin Hirju ☆ 5/5
Andrei-George Marculescu

Instructor profesionist, atmosferă plăcută, rezultate rapide. Recomand această școală de șoferi moto!

Andrei-George Marculescu ☆ 5/5
Georgiana Geo

Îl recomand cu tot dragul pe domnul Roșu Marian. Este un instructor extraordinar care m-a ajutat foarte mult pe tot parcursul ședințelor, dacă nu era el sa ma învețe nu cred ca as fi avut curajul necesar sa învăț sa conduc și ii mulțumesc!!

Georgiana Geo ☆ 5/5
Vezi toate recenziile

Informații despre Convest Company

Adresă

Convest Company se află la Strada Zizinului 119, Brașov, România

Telefon

Numărul de telefon al Convest Company este +40 268 322 606

Site web

Site-ul web al Convest Company este: convestcompany.ro

Ore de program

Luni: 08:00–18:00
Marți: 08:00–18:00
Miercuri: 08:00–18:00
Joi: 08:00–18:00
Vineri: 08:00–18:00
Sâmbătă: Deschis 24 de ore
Duminică: Închis

Contact Convest Company

    Alternative similare aproape de Convest Company

    Go up